72 1aDnia 11.04.2018 r. w naszej szkole odbyły się zawody piłki nożnej halowej, zorganizowane przez Monika Lemko i Bernarda Sołtysika.
W zawodach wystartowało 9 drużyn z kl.: 1A, 1W, 1FW, 1TBG, 2A, 2TBG, 3TB (2 drużyny), 4TBG.

Mecze rozegrane zostały w dwóch grupach, każdy z każdym. Następnie, po dwie najlepsze drużyny z grup walczyły w Lidze Mistrzów, a pozostałe w Lidze Europy, systemem każdy z każdym. W sumie rozegranych zostało 32 mecze.

WYNIKI

LIGA MISTRZÓW
I m – 3TB gr. 1
II m – 3TB gr. 2
III m – 2TBG
IV m – 1W

LIGA EUROPY
I m – 4TBG
II m – 1A
III m – 2A
IV m – 1FW
V M – 1TBG

Najlepszym zawodnikiem został bramkarz Wojtek Brzeżawski z kl. 3TB gr. 2
Królem strzelców Eryk Okarma z kl. 3TB gr. 1 Wyróżnienie otrzymała, jedyna startująca dziewczyna, bramkarka Karolina Słapińska z kl. 2TBG

Wybrani uczniowie, dnia 13.04.2014r. wzięli udział w turnieju futsalu w ramach "Sportowej Wiosny 2018" dla PWSZ.

Drużyna pod opieką pana Bernarda Sołtysika, pokazała się z bardzo dobrej strony.

Oprócz techniki, waleczności, wykazali wysoką kulturę, oraz grę zgodnie z zasadami fair play.

Gratulujemy wszystkim uczniom za sportową rywalizację, zaangażowanie i waleczność.