W Zespole Szkół NR 5 w Sanoku odbył się konkurs na prezentację multimedialną „MÓJ DOM – TU MIESZKAM”. Uczestnikami konkursu byli uczniowie naszej szkoły. Celem konkursu było zwiększenie wiedzy na temat rodzinnej miejscowości, a w szczególności historii terenu oraz sławnych mieszkańców, którzy urodzili się w jego granicach. Konkurs przyczynił się do rozwijania wśród kształconej młodzieży przywiązania do rodzinnego miejsca i Podkarpacia. Wyniki konkursu: I miejsce – Katarzyna Karczyńska z klasy II W, II miejsce – Wiktoria Książek z klasy II FW, III miejsce – Klaudia Indyk z klasy II W oraz dwa wyróżnienia dla uczennic: Danieli Kmicińskiej i Nikoli Makowskiej z klasy II FW. 

 mdtm1 mdtm2

mdtm3  mdtm4

  
Przykładowe slajdy z prezentacji multimedialnej „MÓJ DOM – TU MIESZKAM” uczennicy klasy 2 FW Danieli Kmicińskiej z Zespołu Szkół NR 5 im. Ignacego Łukasiewicza w Sanoku

   
   
© Zespół Szkół nr 5 w Sanoku