• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
   

niemiecki konk
07.06.2018 roku dobiegł końca konkurs niemieckojęzyczny DEUTSCHLAND AUF EINEN BLICK. Warunkiem udziału w w/w konkursie było zaprezentowanie ( w dowolnej technice i formie ) największych rzek i jezior Niemiec. Oprócz formy plastycznej komisja konkursowa w składzie: p. K. Bieganowska, p. M. Dziurawiec, p. R. Rymar, p. W. Wasyliszyn, oceniała również najlepsze tłumaczenie tekstu z j. niemieckiego na j. polski, którym uczestnicy musieli się posłużyć w swoich pracach. Gratulujemy : Emanueli Kupce ( kl. 3TZ ) – I miejsce, Klaudii Szechlyńskiej ( kl. 3TZ ) i Kamili Marusi ( kl. 2TF ) – ex aequo miejsce II oraz Dorocie Świgoń ( kl. 3TZ ) - miejsce III.

(Nagrody za udział w konkursie zostaną rozdane na koniec roku szkolnego.)                    

 

   
   
© Zespół Szkół nr 5 w Sanoku