• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
   

47322820 1960106160747539 8277831327328239616 nW dniu 5 grudnia nasza szkoła była gospodarzem corocznej wspaniałej gali z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza. Uroczystość odbyła się w auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Sanoku. Podczas tej wspaniałej imprezy gościliśmy wielu szacownych gości, którym dziękujemy za tak liczne przybycie. Były piękne przemówienia na temat bezinteresownej pomocy wolontariuszy. Nagrodzono tych, którzy oddają swoje serce potrzebującym. Po części oficjalnej mogliśmy zobaczyć wspaniały program artystyczny. Wystąpili:

  1. Podopieczni Terapii Zajęciowej Stowarzyszenia ,,Świetlik” ze spektaklem teatralnym ,,Zakurzone Skarby”.
  2. Warsztaty Terapii zajęciowej przy ul. Robotniczej z piosenką ,,Rękawiczki”
  3. Nasza uczennica z klasy III TŻ Julita Stach z piękną piosenką Anny German ,,Człowieczy los”
  4. Dawid Gurgacz z klasy II W z utworem napisanym przez siebie specjalnie na galę wolontariatu zatytułowanym ,,Szczęście”.
  5. Gościnnie wystąpiła Konstancja Iwańczyk.z UKS ,,Spartanie” z Zahutynia

Na koniec zaśpiewana została piosenka niespodzianka o pomocy ludziom Małej Orkiestry Dni Naszych w wykonaniu wszystkich wolontariuszy i opiekunów Zespołu Szkół Nr 5.

Na zakończenie gali goście mogli spróbować pysznych przekąsek przygotowanych przez nauczycieli przedmiotów gastronomicznych oraz naszych uczniów.

,,Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada lecz przez to, kim jest, i nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”

Wszystkim, którzy uczestniczyli i sprawili, że to święto było wyjątkowe dziękujemy.

   
   
© Zespół Szkół nr 5 w Sanoku