naglowek miniZakończony został nasz konkurs „Miejsce na mapie” Zgodnie z harmonogramem czkaliśmy do końca na prace konkursowe. Wpłynęło ich 15- z szkół podstawowych w Besku, Długiem, Komańczy, Lesku, Pakoszówce, Sanoku SP8 i SP9, Strachocinie, Tarnawie Dolnej i Zarszynie. Poziom prac był w większości bardzo wyrównany i obradujące Jury miało dużo pracy z ustaleniem laureatów konkursu. Zgodnie z regulaminem uwzględniono umiejętność kompozycji prezentacji, jakość wykonania i oryginalność opracowania. Ostatecznie ustalona została następująca kolejność:

I miejsce ex aequo –

Daria Semenowicz
Szkoła Podstawowa w Besku, opiekun- p. Adam Rossmanith
Dominik Woźniczyszyn
Szkoła Podstawowa w Strachocinie, opiekun- p. Grzegorz Klimkowski


II miejsce–

Izabela Podgórska
Szkoła Podstawowa w Lesku, opiekun p. Elżbieta Mądry


III miejsce, ex aequo

Martina Olszowska- Szkoła Podstawowa w Lesku, opiekun p. Elżbieta Mądry
Marietta Pisula- Szkoła Podstawowa w Pakoszówce, opiekun- p. Grzegorz Klimkowski

 

Wyróżnienia przyznano:

Jakub Kurylak - Szkoła Podstawowa w Tarnawie Dolnej, opiekun p. Jarosław Bochnak
Mikołaj_Wanke - Szkoła Podstawowa Nr 9 w Sanoku, opiekun p. Iwona Mermer
Amelia Włodarek- Szkoła Podstawowa w Komańczy, opiekun p. Edwarda Myrdak
Zuzanna_Wdowiak - Szkoła Podstawowa Nr 8 w Sanoku, opiekun p. Aneta Pelc

 

Laureatom, wyróżnionym i ich opiekunom gratulujemy i zapraszamy na uroczyste spotkanie połączone z wręczeniem nagród, które odbędzie 29 marca o godzinie 9.30 w siedzibie Zespołu Szkół Nr 5 w Sanoku. O szczegółach poinformujemy w sposób indywidualny.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i ich opiekunom za zaangażowanie i udział w konkursie.


Jeszcze raz dziękujemy naszym absolwentom - sponsorom, dzięki którym mogliśmy przeprowadzić ten konkurs.

   
   
© Zespół Szkół nr 5 w Sanoku