• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
   

IMG 20190322 101057Już tradycyjnie uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Międzynarodowych Targach Budownictwa zorganizowanych w Rzeszowie. 22 marca młodzież klas 2TBG i 4TBG pod opieką p. Małgorzaty Lewek i p. Agnieszki Jakobik, uczestniczyła w 24 edycji targów budownictwa w Rzeszowie. Impreza jest zaliczana do największych wydarzeń tej branży w Polsce. Uczniowie mogli obejrzeć propozycje ponad 200 wystawców, wśród których znaleźli się producenci i dystrybutorzy materiałów budowlanych, wykończeniowych i instalacyjnych, mebli oraz elementów wyposażenia wnętrz, pracownie projektowe, pracownie architektury krajobrazu, deweloperzy, pośrednicy w obrocie nieruchomościami oraz instytucje finansowe. Młodzież chętnie korzystała z możliwości rozmowy, pytali o nowoczesne technologie oraz testowali sprzęt. Uczniowie zapoznali się z kompleksową ofertą budowlaną, licznymi nowościami i premierami rynkowymi. Na zwiedzających czekały atrakcyjne nagrody oraz konkursy, w których również nasza młodzież mogła sprawdzić swoją wiedzę  z zakresu budownictwa. Uczeń klasy 4 TBG Marcin Kieca okazał się bezkonkurencyjny i wygrał cenną nagrodę. Gratulujemy

   
   
© Zespół Szkół nr 5 w Sanoku