IMG 0638"FINAŁ KONKURSU ”NAJLEPSZY UCZEŃ W ZAWODZIE SPRZEDAWCA” 10 maja 2019 r. odbył się finał szkolnego konkursu „NAJLEPSZY UCZEŃ W ZAWODZIE SPRZEDAWCA”. Tytuł szkolnego mistrza w zawodzie Sprzedawca i nagrodę główną zdobyła uczennica klasy III W Iwona Szmyd. Na kolejnych miejscach uplasowali się Cezary Łyko i Damian Kopczyk z tej samej klasy. Celem głównym konkursu było propagowanie szkolnictwa zawodowego, utrwalenie wiadomości z zakresu towaroznawstwa, organizacji sprzedaży, sprzedaży towarów, obsługi klienta i prowadzenia działalności handlowej, przygotowanie do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe, kształtowanie postawy zawodowej rywalizacji oraz dążenie do bycia „mistrzem” w swoim zawodzie. Całość konkursu obejmowała dwa etapy - test wiedzy teoretycznej z zakresu sprzedaży oraz zadanie praktyczne dotyczące obliczania cen i obsługi kasy fiskalnej. Gratulujemy wszystkim uczestnikom, życzymy wielu sukcesów w pracy i powodzenia na egzaminie zawodowym. Organizatorami konkursy były Małgorzata Lewek i Sylwia Lorenc.

 

   
   
© Zespół Szkół nr 5 w Sanoku