warsztaty 1 21 października i 18 listopada 2019 roku odbyły się w naszej szkole warsztaty dla uczniów klas pierwszych i drugich. Warsztaty psychologiczne obejmowały profilaktykę uzależnień ze szczególnym uwzględnieniem środków psychoaktywnych i alkoholu a także smartfonów i gier komputerowych. Warsztaty prowadziła psycholog Pani Katarzyna Gosztyła. Warsztaty dla młodzieży z wiedzy prawnej poruszały tematykę odpowiedzialności prawnej zarówno cywilnej jak i karnej. Warsztaty przeprowadził Pan Karol Grześkiewicz – prawnik należący do adwokatury posiadający wykształcenie pedagogiczne i ponad dziesięcioletnie oświadczenie w prowadzeniu szkoleń. Szkolenie było koordynowane przez fundację „ PASIEKA” świadczące bezpłatne porady prawne dla mieszkańców Podkarpacia. Zarówno warsztaty z zakresu profilaktyki uzależnień jaki i warsztaty z wiedzy prawnej były organizowane pod patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty. Po zakończeniu cyklu warsztatów w naszej szkole będzie przeprowadzony konkurs z wiedzy Prawnej dla uczniów szkół średnich s terenu Powiatu Sanockiego. 

   
   
© Zespół Szkół nr 5 w Sanoku