• z1.jpg
  • z2.jpg
  • z3.jpg
   

Foto01 

W ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości pt. „Pomysł – Pieniądze – Przyszłość: Przedsiębiorczy mix” dnia 12. 11. 2012 uczennice ZS nr 5 w Sanoku wzięły udział w rozgrywkach międzyszkolnych zorganizowanych przez Wyższą  Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie 

Naszą szkołę, wśród ponad 20 szkół z województwa podkarpackiego, reprezentowały uczennice klasy III LP – Kamila Sobaś, Malwina Ziarko, Justyna Skiba pod opieką mgr Grażyny Węgrzyńskiej. Wzięły one udział w zorganizowanej przez WSIiZ grze terenowej. Rywalizacja była ogromna, jak potwierdzają nasze uczestniczki, jednak warto było uczestniczyć w tego typu inicjatywie.

Dla nauczycieli i opiekunów zorganizowane zostały warsztaty, na których uczyli się wykorzystywać gry planszowe w ramach zajęć z przedsiębiorczości.

   
   
© Zespół Szkół nr 5 w Sanoku