received 1119719968387484Dnia 5 grudnia 2019r. uczniowie klasy ITFN odwiedzili Bator Sylwia. Salon Fryzjerski. Było to wspaniałe doświadczenie dla młodzieży, która odbywa zajęcia praktyczne w Szkolnej Pracowni Fryzjerskiej, a wizyta w autentycznym salonie pozwoliła poznać rzeczywiste środowisko pracy fryzjera: poszczególne strefy zakładu, wyposażenie, stosowane preparaty, relacje interpersonalne pracowników itp. Pani Sylwia i Pani Agnieszka – fryzjerki mające bogate kilkudziesięcioletnie doświadczenie w branży fryzjerskiej -  przedstawiły historię salonu, szeroki wachlarz oferowanych usług, organizację pracy fryzjera, prawidłowe podejście do klientów, rodzaje zagrożeń charakterystycznych dla wykonywanej profesji oraz odpowiedziały wyczerpująco na stawiane im przez młodzież pytania. Ponadto uczniowie mieli okazję zaobserwować profesjonalnie wykonane  strzyżenia i zabieg koloryzacji włosów. Gustowny wystrój, przyjazna atmosfera oraz profesjonalne usługi gwarantują sukces tego już ,,20-letniego’’ salonu fryzjerskiego.

Paniom: Sylwii i Agnieszce – serdecznie dziękujemy za cenną lekcję fryzjerstwa, która odbyła się poza salą lekcyjną w bardzo miłej atmosferze.

 

   
   
© Zespół Szkół nr 5 w Sanoku