Zuza Radwańska kalendarz psyUczniowie klasy II TZ o specjalności Technik Fotografii i Multimediów wraz z nauczycielem Panem Witoldem Wasyliszynem wybrali się do sanockiego przytuliska Społecznego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami i w formie ćwiczeń  zrobili psiakom sesję fotograficzną. Efektem końcowym pod czujnym okiem Pana Grzegorza Bednarza młodzież zaprojektowała kalendarz, który jest cegiełką na rzecz niechcianych i bezdomnych zwierząt. Z kilku różnych projektów wygrał ten Zuzi Radwańskiej  z klasy III TZ.
Kalendarze rozchodzą się błyskawicznie. 
Młodzież naszej szkoły pokazała, że warto otworzyć serca dla zwierzaków. Wspaniała akcja świadcząca o tym, że nasi uczniowie  mają ogromną empatię i chcą nieść pomoc. Kalendarze wciąż są dostępne dla tych,  którzy nie są obojętni. Zapraszamy.    

   
   
© Zespół Szkół nr 5 w Sanoku