kl.3 TBG 1 TZ I miejsceDnia 18 lutego 2020r. odbył się Szkolny Turniej Trójek Siatkarskich chłopców. Do rywalizacji zgłosiło się 9 drużyn: kl. 2 W, 2 TBG, 1 AN, 3 TBG, 1 TB i po dwie z klas 4 TBG i 1 TBN. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy. W grupach rozegrano mecze systemem „każdy z każdym”. Do finałów awansowały po dwie najlepsze drużyny z obu grup i rozegrały między sobą mecze finałowe.

Po zaciekłej rywalizacji i rozegraniu 20 meczy wyłoniono zwycięzców.

Klasyfikacja końcowa :

        I miejsce– Tomasz Jatczyszyn kl. 1 TZ , Dominik Kot, Grzegorz Gigała , Dariusz Tchórz (kl. 3 TBG)

       II miejsce– Tomasz Kawałek, Karol Chwostyk, Kamil Herka (kl. 4 TBG)

       III miejsce– Arkadiusz Łabaj, Dawid Benewiat, Wiktor Mikołajczk (kl.4 TBG)

       IV miejsce - Kacper Grab, Adrian Łabaj, Kamil Rakoczy, Maciej Pasławski, Łukasz Malec (kl. 2 TB)

Organizacja zawodów: M. Bączar, E. Bocoń, R. Grześków i D. Niemczyk.

 

   
   
© Zespół Szkół nr 5 w Sanoku