• z1.jpg
  • z2.jpg
  • z3.jpg
   

 

DSC 0346

27 listopada 2012 r. odbył się szkolny konkurs fryzjerski pod hasłem ,,W świecie plecionek’’. Uczestniczyły w nim uczennice kształcące się w zawodzie technik usług fryzjerskich.

Dzięki różnorodnym fryzurom, jakie stworzyły one w ciągu niespełna 100 minutach, rzeczywiście wprowadziły nas w niezwykły świat awangardowych fryzur. Zostały one wzbogacone o dodatkowe elementy: kolorystykę i nietypowe dodatki fryzjerskie.

Uczennice szukały różnorodnych inspiracji; a to sięgając do greckiej mitologii w celu odnalezienia bogini niezgody, a to udając się na wyspę w Nowym Jorku, by tam zobaczyć Statuę Wolności.

Komisja sędziowska miała trudny wybór, ponieważ poziom prac był bardzo wyrównany. Ocenianiu podlegał nie tylko artyzm wykonania, ale również spójność z innymi elementami stylizacji, takimi jak: makijaż i kreacja. Uczennice wykazały się dużą kreatywnością i nieprzeciętnymi umiejętnościami.

A oto wyniki konkursu:

I MIEJSCE – Monika Śliwiak, kl. II TF

II MIEJSCE – Justyna Komańska, kl. II TF

III MIEJSCE – Anna Czech, kl. III TF

IV MIEJSCE – Patrycja Rygiel, kl. IV TF

V MIEJSCE – Izabela Barnaś, kl. IV TF

          Dwie uczennice, spośród wyżej wymienionych, będą reprezentowały naszą szkołę w Wojewódzkim Konkursie Fryzjerskim, który odbędzie się dnia 23 stycznia 2013 r. Wszyscy mamy nadzieję, że zdobędą one wysokie miejsca wykonując niebanalne fryzury awangardowe.

 Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!

Zapraszamy do galerii - kliknij

   
   
© Zespół Szkół nr 5 w Sanoku