• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
   

 

DSC 103611 grudnia 2012 roku w naszej  szkole odbył się etap praktyczny turnieju o tytuł „Najlepszego ucznia w zawodzie cukiernik’’, w którym udział wzięli uczniowie klasy III FC. W pierwszej części z zakresu wiedzy teoretycznej zostały wyłonione 3 kandydatki: Monika Bilańska, Anna Maślak i Anna Owarzany.

Uczennice miały za zadanie wykonać dekorację tortu, 9 marcepanowych figurek i napis okolicznościowy z czekolady. Tematem wiodącym konkursu był „Świat bajek”. Uczestniczki podczas swoich zmagań pracowały na półproduktach udostępnionych im przez pracodawców.

Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwała komisja w składzie:

pani Grażyna Węgrzyńska – przewodnicząca komisji

pani Agnieszka Wiśniewska – członek

pani Sabina Dziuba – członek

Decyzją komisji konkursowej przyznano następujące miejsca:

dwa równorzędne I miejsca zajęły uczennice – Monika Bilańska i Anna Maślak

II miejsce Anna Owarzany.

Uczennice: Monika Bilańska i Anna Maślak będą reprezentowały naszą szkołę na Konkursie wojewódzkim, który odbędzie się 16 stycznia 2013 roku w ZSP nr 2 w Krośnie.

Agnieszka Wiśniewska

 

   
   
© Zespół Szkół nr 5 w Sanoku