0    Uczniowie kształcący się w zawodzie technik usług fryzjerskich
w związku ze zbliżającym się dniem zakochanych wyszli z inicjatywą wykonania uczesań romantycznych. Nostalgiczne piosenki słyszane w radiu i telewizji, poważne poematy
i wdzięczne rymowanki o tematyce miłosnej zapisane na kartkach walentynkowych ,  przepiękne, krwistoczerwone róże towarzyszące spotkaniom dwojga zakochanych w dniu 14 lutego, powinny jeszcze zostać dopełnione odpowiednimi fryzurami i stylizacjami.

Nasi przyszli fryzjerzy wykonali  rozmaite fryzury wzbogacone o dodatki stosownie dobrane do charakteru stylizacji: serca, kwiaty, pióra, kokardy, spinki, opaski, ozdobne gumki do włosów. Dominowały swobodne upięcia, luźne sploty,  proste warkocze lub kłosy zaplecione na boku, różnych rozmiarów  loki i  fale – lekkie, pełne uroku, niekiedy frywolne formy wzbogacone o delikatny makijaż uzupełniający całościową kompozycję.             Zaproponowali oni m.in.: fryzury ślubne - podkreślające jednocześnie romantyzm i powagę chwili, uczesania wieczorowe – przygotowane na okoliczność kolacji przy świecach, i wreszcie stylizacje walentynkowe – nadające szyku oraz elegancji w dniu Św. Walentego.

Zapraszam do obejrzenia galerii fryzur zatytułowanej: ,,Fryzura romantyczna
w wielorakich odsłonach’’ , która stanowi kolekcję kilkudziesięciu uczesań wykonanych przez uczniów następujących klas: 1TF, 2TF, 2TFN, 2A, 2AN oraz 3A. Prezentowane stylizacje  tworzyli oni poza pracownią fryzjerską, a w celu uzyskania jak najlepszych efektów, konsultowali się z nauczycielem poprzez wideokonferencje oraz wiadomości tekstowe wysyłane przy użyciu usługi Microsoft Teams.