Kwaterowanie młodzieży odbędzie się dnia 31.08.2021r. (wtorek) od godz. 16.00 do godz.20.00 W internacie zostaną zakwaterowani wyłącznie wychowankowie, którzy nie mają objawów chorobowych wskazujących na infekcję.

Osoby kwaterujące się zobowiązane są do wcześniejszego powiadomienia wychowawców lub dyrektora ds. internatu o dniu przyjazdu do placówki w celu zaplanowania posiłków. Wiadomość najlepiej przesłać przez Messengera lub do biura stołówki (tel. 13 46 323 83). Brak takiej informacji będzie równoznaczny z przyjazdem 31 sierpnia i zostanie naliczona oplata za wyżywienie od dnia 01.09.2021r. (środa) od śniadania.

Od dnia 01.09.2021 dzienna stawka żywieniowa w Zespole Szkół Nr 5 w Sanoku dla uczniów wynosi 14 zł (czternaście złotych)

dla uczniów      śniadanie  - 3,50 zł     obiad  - 6,00 zł    kolacja  - 4,50 zł

Młodzież z klas pierwszych prosimy o przyjazd z rodzicem/ opiekunem

Po wejściu do budynku należy obowiązkowo zdezynfekować dłonie oraz mieć założoną maseczkę w przestrzeni ogólnodostępnej (nie dotyczy pokoi, w których będą mieszkać wychowankowie).

Na terenie placówki należy zachować bezpieczny odstęp od innych osób: koleżanek, kolegów, wychowawców i innych pracowników.

Przydział pokoju oraz odbiór bloczków żywieniowych będzie miał miejsce w biurze stołówki .

Wychowankowie przywożą ze sobą własny komplet pościeli, prześcieradło i poszewkę, rzeczy osobiste, własne środki higieniczne oraz sztućce, talerzyk, miskę i kubek do własnego użytku. Osoby zgłaszające się pierwszy raz do naszej placówki przywożą również skrócony odpis aktu urodzenia lub ważny dowód osobisty (do zameldowania). Z uwagi na wprowadzone obostrzenia prosimy, żeby w dniu zakwaterowania wychowankowie przywozili ze sobą tylko niezbędne rzeczy i przedmioty codziennego użytku! Do internatu nie należy przywozić sprzętu typu żelazka, czajniki, kuchenki elektryczne, hulajnogi, rowery itp.

Opieka w internacie w roku szkolnym 2021/22 sprawowana jest od niedzieli od godz. 16.00 do piątku do godz. 17.00. Placówka nie zapewnia opieki weekendowej.