1 zdjecie na strone

Uczniowie klasy trzeciej kształcący się w zawodzie technik usług fryzjerskich wyszli tym razem z inicjatywą wykonania całościowych stylizacji fryzjerskich łączących fryzury, makijaż i kreacje w stylu wieczorowym. Postawili oni sobie bardzo wysoką poprzeczkę, ponieważ wykonywane przez nich zadanie wymagało nie tylko dużych umiejętności tworzenia fryzur, ale i adekwatnego dopasowania do nich makijażu oraz kreacji w wybranym stylu. Efekty ich działań świadczą jednak, że założone przez nich  cele zostały w pełni osiągnięte; misternie wykonane eleganckie upięcia uczniowie połączyli ze starannie wykonanym makijażem podkreślającym styl wieczorowy oraz kreacjami w odcieniach: czerni, czerwieni i srebra zwracając uwagę nawet na takie detale, jak: biżuteria czy dodatki fryzjerskie. Ponadto nasi adepci fryzjerstwa dokumentowali każdy etap tworzonej fryzury wieczorowej wykonując zdjęcia lub krótkie filmiki uzupełnione komentarzem oraz systematyzowali poszczególne fazy swojej pracy tworząc prezentacje multimedialne.

Panie: Sylwia Bator, Joanna Grzebień oraz Anna Krzysztyńska  nadzorowały ich pracę oraz dokonały oceny według następujących kryteriów: artyzm i kreatywność w tworzeniu fryzury, zgodność fryzury z tematem przewodnim, spójność elementów zadania (makijaż, fryzura, kreacja), organizowanie stanowiska pracy z zachowaniem przepisów BHP itp.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia galerii zatytułowanej: ,,Stylizacje wieczorowe’’ stanowiącej zbiór kilkudziesięciu zdjęć obrazujących rezultaty działań uczniów klasy III TF uczestniczących w projekcie edukacyjnym: ,,Stylizacje wieczorowe – krok po kroku’’.