KWATEROWANIE W INTERNACIE W ZESPOLE SZKÓŁ NR 5 W SANOKU 2020/21

• Przed przyjazdem do internatu należy zapoznać się z Regulaminem Internatu i zasadami przebywania w internacie na czas pandemii COVID-19. Wszystkie niezbędne informacje o zasadach pobytu wychowanków w internacie są dostępne na stronie internetowej szkoły www.zs5sanok.pl
  • Osoby kwaterujące się zobowiązane są do wcześniejszego powiadomienia wychowawców lub dyrektora ds. internatu o dniu przyjazdu do placówki w celu zaplanowania posiłków.
  • Przyjazd do internatu możliwy jest od dnia 31.08.2020r. (poniedziałek) od godz. 1600 (od 16.00-18.00 klasy 1, od 18.00-20.00 klasy 2,3,4)
  • Rodzic zobowiązany jest do wypełnienia ankiety wstępnej i przekazania jej dyżurującemu wychowawcy podczas przyjazdu młodzieży do internatu.
  • Rodzice/opiekunowie zobowiązani są do zapoznania się z Regulaminem Internatu (na miejscu) oraz Regulaminem w czasie pandemii COVID-19.
  • W internacie zostaną zakwaterowani wyłącznie wychowankowie, którzy nie mają objawów chorobowych wskazujących na infekcję.
  • Osoby mające objawy wskazujące na chorobę zakaźną, mające bliski kontakt z osobą zakażoną, podejrzaną o zakażenie, przebywające w domu z osobami poddanymi kwarantannie lub izolacji nie mogą przebywać na terenie internatu.
  • Na teren internatu może wejść tylko wychowanek z jednym rodzicem/ opiekunem
  • Po każdorazowym wejściu do budynku należy obowiązkowo zdezynfekować dłonie oraz mieć założoną maseczkę w przestrzeni ogólnodostępnej (nie dotyczy pokoi, w których będą mieszkać wychowankowie).
  • Na terenie placówki należy zachować bezpieczny odstęp od innych osób: koleżanek, kolegów, wychowawców i innych pracowników.
  • Przed wejściem do internatu należy zachować bezpieczny odstęp od innych osób oczekujących na zakwaterowanie.
  • Przydział pokoju oraz odbiór klucza będzie miał miejsce w pokoju wychowawców.
  • Do internatu nie należy przywozić sprzętu typu żelazka, czajniki, kuchenki elektryczne itd.
  • Wychowankowie przywożą ze sobą własny komplet pościeli, prześcieradło i poszewkę, rzeczy osobiste, własne środki higieniczne oraz sztućce, talerzyk, miskę i kubek do własnego użytku, skrócony odpis aktu urodzenia(do zameldowania). Z uwagi na wprowadzone obostrzenia prosimy, żeby w dniu zakwaterowania wychowankowie przywozili ze sobą tylko niezbędne rzeczy i przedmioty codziennego użytku!
  • Żywienie w internacie będzie obowiązywać od dnia 01.09.2020r. (wtorek) od śniadania.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KWATEROWANIE W INTERNACIE - 1 WRZEŚNIA 2019 (NIEDZIELA)

od godz. 16.00 - zapraszamy uczniów klas I
od godz 18.00 - zapraszamy uczniów klas II, III, IV

Proszę ze sobą zabrać:

• poszewki na pościel, prześcieradło (wym. standardowy 160x200)
  • przybory toaletowe, klapki pod prysznic, ręcznik, kubek)
  • skrócony odpis aktu urodzenia lub dowód osobisty (potrzebne do zameldowania).

Osoby przyjeżdżające po raz pierwszy do internatu, zapraszamy z rodzicami/rodzicem/opiekunem prawnym.

WRZESIEŃ 2019- wpłaty za wyżywienie i zakwaterowanie

WRZESIEŃ 2019 - 276 zł
(21x3= 63zł, 21x5=105 zł, 17x4 zł = 68 zł
(236 zł + zakwaterowanie 40 zł) razem 276 zł
Kaucja 80 zł dla nowych mieszkańców internatu

Wszystkie płatności dokonywane są na konto szkoły: wyżywienie i zakwaterowanie do 15 każdego miesiąca, po wcześniejszym wyliczeniu kwoty w biurze stołówki. Kaucja jednorazowa również wpłacana na konto (do 30 września, inny nr konta).

Do zobaczenia

==============================================================

Rok 2017/2018

1. Wszystkie złożone podania o przyjęcie do internatu Zespołu Szkół Nr 5 w Sanoku zostały rozpatrzone pozytywnie.
  2. Wszyscy wychowankowie proszeni są o potwierdzenie przyjazdu do internatu pod nr tel. 13 463 23 83 (biuro stołówki) lub 667 943 326 w godz. 9.00– 14.00. (sms lub Messenger Internat Zespołu Szkół Nr 5) do dnia 29.08.2017r.(środa)
  3. Kwaterowanie w Internacie rozpocznie się 03 września 2017 r. (niedziela), od godz. 17.00.
    W momencie zakwaterowania wymagane jest:
    1) wychowanek niepełnoletni: - odpis skrócony aktu urodzenia z poświadczonym zameldowaniem na pobyt stały lub dowód osobisty,
    - obecność rodzica lub prawnego opiekuna w celu dokonania zameldowania na pobyt czasowy.
  4. 4.Proszę zabrać do internatu: komplet pościeli, tj. poszewki na poduszkę i kołdrę oraz prześcieradło.
  1. Odpłatność za wyżywienie w internacie 12 zł x ilość dni szkolnych w miesiącu) (3zł – śniadanie, 5 zł- obiad, 4 zł – kolacja)

we wrześniu odpłatność za wyżywienie wynosi: 224 zł (16x12zł=192 zł, 4x8zł=32zł;

śniadanie 20x3 zł=60 zł, obiad 20x5zł=100zł,

kolacja 16x4zł=64zł)

Odpłatność za wyżywienie należy wpłacić do 10 każdego miesiąca na nr konta

02 8642 0002 2001 0073 3588 0001

Nazwa: ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 5 ul. SADOWA 21, 38-500 Sanok, tytułem: wyżywienie w internacie, imię nazwisko wychowanka, miesiąc;

Pozostałe koszty ok. 80 zł (kaucja, opłata za internat)