KLASA II LZ – HARMONOGRAM ZJAZDÓW W SEMESTRZE IV – ROK SZKOLNY 2019/2020

PIATEK

Data/Godziny

15.10-15.55

16.00- 16.45

16.50 – 17.35

17.40 -18.25

18.30 – 19.15

10.01.2020

GEO

GEO

GEO

HIS

HIS

31.01.2020

GEO

GEO

GEO

HIS

HIS

14.02.2020

GEO

GEO

GEO

HIS

HIS

28.02.2020

GEO

GEO

GEO

HIS

HIS

06.03.2020

GEO

GEO

GEO

HIS

HIS

13.03.2020

GEO

GEO

GEO

HIS

HIS

27.03.2020

GEO

GEO

GEO

HIS

JP

17.04.2020

GEO

GEO

GEO

HIS

JP

07.05.2020

GEO

GEO

GEO

HIS

JP

21.05.2020

GEO

GEO

GEO

HIS

JP

05.06.2020

GEO

GEO

HIS

JP

JP

SOBOTA

Data/Godziny

8.00-8.45

8.50-9.35

9.40 -10.25

10.40 -11.25

11.30-12.15

12.20 – 13.05

13.20-14.05

14.10-14.55

15.10-15.55

11.01.2020

JA

JA

JA

MAT

MAT

MAT

MAT

JP

JP

01.02.2020

JA

JA

JA

MAT

MAT

MAT

MAT

JP

JP

15.02.2020

JA

JA

JA

MAT

MAT

MAT

JP

JP

JP

29.02.2020

JA

JA

JA

MAT

MAT

MAT

JP

JP

JP

07.03.2020

JA

JA

JA

MAT

MAT

MAT

JP

JP

JP

14.03.2020

JA

JA

JA

MAT

MAT

MAT

JP

JP

JP

28.03.2020

JA

JA

JA

MAT

MAT

MAT

JP

JP

JP

18.04.2020

JA

JA

JA

MAT

MAT

MAT

JP

JP

JP

08.05.2020

JA

JA

JA

MAT

MAT

MAT

JP

JP

JP

22.05.2020

JA

JA

JA

JA

MAT

MAT

JP

JP

 

07.06.2020

JA

JA

JA

JA

MAT

MAT

JP

JP

 

Oznaczenia :

MAT -  matematyka -  p. Mirosław Sworst  – sala 101

PL –   język polski - p. Katarzyna  Michalak – sala 3

GEO –  geografia - p. Marzena Niemczyk – sala 201

JA –   język angielski -  pani Małgorzata Bączar – sala 1

HIS – historia i społeczeństwo – p. Agnieszka Jakobik – sala 201

 

 

KLASA II LZ – HARMONOGRAM ZJAZDÓW W SEMESTRZE III – ROK SZKOLNY 2019/2020

PIATEK

Data/Godziny

15.10-15.55

16.00- 16.45

16.50 – 17.35

17.40 -18.25

18.30 – 19.15

13.09.2019

GEO

GEO

GEO

GEO

JP

20.09.2019

GEO

GEO

GEO

GEO

JP

27.09.2019

GEO

GEO

GEO

GEO

JP

04.10.2019

GEO

GEO

GEO

GEO

JP

18.10.2019

GEO

GEO

GEO

GEO

JP

25.10.2019

GEO

GEO

GEO

GEO

JP

08.11.2019

GEO

GEO

GEO

GEO

JP

15.11.2019

GEO

GEO

GEO

GEO

JP

22.11.2019

GEO

GEO

GEO

GEO

JP

06.12.2019

GEO

GEO

GEO

GEO

JP

13.12.2019

GEO

GEO

GEO

JP

JP

 SOBOTA

Data/Godziny

8.00-

8.45

8.50-

9.35

9.40 -

10.25

10.40 -

11.25

11.30-

12.15

12.20 –

13.05

13.20-

14.05

14.10-

14.55

15.10-

15.55

14.09.2019

JA

JA

JA

MAT

MAT

MAT

MAT

JP

 

21.09.2019

JA

JA

JA

MAT

MAT

MAT

MAT

JP

 

28.09.2019

JA

JA

JA

MAT

MAT

MAT

MAT

JP

JP

05.10.2019

JA

JA

JA

MAT

MAT

MAT

MAT

JP

JP

19.10.2019

JA

JA

JA

MAT

MAT

MAT

MAT

JP

JP

26.10.2019

JA

JA

JA

MAT

MAT

MAT

MAT

JP

JP

09.11.2019

JA

JA

JA

MAT

MAT

MAT

MAT

JP

JP

16.11.2019

JA

JA

JA

MAT

MAT

MAT

JP

JP

JP

23.11.2019

JA

JA

JA

MAT

MAT

MAT

JP

JP

JP

07.12.2019

JA

JA

JA

JA

MAT

MAT

JP

JP

JP

14.12.2019

JA

JA

JA

JA

MAT

MAT

JP

JP

JP

Oznaczenia :

MAT -  matematyka -  p. Mirosław Sworst  – sala 101

PL –   język polski - p. Katarzyna  Michalak – sala 207

GEO –  geografia - p. Marzena Niemczyk – sala 201

JA –   język angielski -  pani Małgorzata Bączar – sala 1

   
   
© Zespół Szkół nr 5 w Sanoku