received 425728089332444

Nasz partner w akredytowanym projekcie staży zagranicznych - EU MOBILITY CROATIA INTERSHIP – TRAINNING.
Numer projektu: 2022-1-PL01-KA121-VET-000064815.

To chorwacka organizacja działająca w dziedzinie edukacji i kształcenia zawodowego
w ramach programu Erasmus+. Od wielu lat zajmuje się organizacją praktyk zawodowych dla uczniów oraz szkoleń i job shadowing dla nauczycieli w wielu krajach Unii Europejskiej. Ich główną siedzibą w Chorwacji jest niezwykle malownicze, ale także wysoko rozwinięte miasto – Split.

Cele jej działalności to:

• Podniesienie kwalifikacji zawodowych uczniów i nauczycieli
  • Rozwój umiejętności w zakresie języka angielskiego
  • Rozwój kompetencji społecznych uczniów i nauczycieli
  • Poznanie chorwackiego systemu edukacji
  • Zapewnienie uczestnikom bezpiecznego pobytu pełnego niezapomnianych wrażeń

EU Mobility Croatia