Europejskie szkolenia nauczycieli - Włochy (Florencja)

nr1

Florencja – druga grupa nauczycieli aktywnie uczestniczy w zajęciach z TIK (technologii informacyjno-komunikacyjnej), jednocześnie doskonaląc swój warsztat metodyczny. Przygotowujemy tzw. lekcje odwrócone do pracy z młodzieżą, krótkie filmiki wzbogacające prezentowaną tematykę, quizy na podsumowanie zajęć szkolnych lub w ramach zabawy i odpoczynku. Oprócz pracy na zajęciach, która w temperaturze 35 stopni w cieniu zdecydowanie nie należy do najłatwiejszych, poznajemy także zabytki Florencji. Najbliższy weekend przyniesie również wiele ciekawych emocji, ponieważ planowane są wycieczki.