Przed zakwaterowaniem do internatu należy zapoznać się z Regulaminem Internatu (dostępny przy kwaterowaniu). Niezbędne informacje o zasadach pobytu wychowanków w internacie są dostępne na stronie internetowej szkoły www.zs5sanok.pl

• Osoby kwaterujące się zobowiązane są do wcześniejszego powiadomienia wychowawców lub dyrektora ds. internatu o dniu przyjazdu do placówki w celu zaplanowania posiłków (pod nr tel. 13 463 23 84 lub 13 463 23 83, 13 463 23 85 lub przez Messenger)
  • Przyjazd do internatu możliwy jest od dnia 3 września 2023r. (niedziela) od godz. 1600 do godz. 20.00
  • Uczniowie przyjeżdżający do internatu po raz pierwszy proszeni są o przyjazd
    z rodzicem./prawnym opiekunem.
  • Rodzice/opiekunowie zobowiązani są do zapoznania się z Regulaminem Internatu
  • Przydział pokoju oraz odbiór klucza dla wychowanków, którzy przyjeżdżają do internatu po raz pierwszy będzie miał miejsce w biurze stołówki (parter). Pozostali wychowankowie odbierają klucze w pokoju wychowawców na odpowiednim piętrze (dziewczęta - p. II i chłopcy -parter)
  • Do internatu nie należy przywozić sprzętu typu żelazka, czajniki, kuchenki elektryczne itd.
  • Wychowankowie przywożą ze sobą własny komplet pościeli, prześcieradło i poszewkę, rzeczy osobiste, własne środki higieniczne oraz sztućce, talerzyk, miskę i kubek do własnego użytku, skrócony odpis aktu urodzenia lub dowód osobisty/paszport
    (do zameldowania).
  • Żywienie w internacie będzie obowiązywać od dnia 04.09.2022r. (poniedziałek od śniadania.
  • Opieka w internacie w roku szkolnym 2023/24 sprawowana jest od niedzieli od godz.
    1600 do piątku do godz. 1700. Placówka nie zapewnia opieki weekendowej.