W dniu 27.09.2023 r. na stadionie Mosir Sanok odbyła się Rejonowa Korespondencyjnalicealiada 2023r. - dziewczyna na bieżni Liga Lekkoatletyczna w ramach Licealiady dziewcząt i chłopców.
W zawodach wzięło udział ponad 200 zawodników i zawodniczek z 10 szkół ponadpodstawowych z powiatów sanockiego, leskiego, brzozowskiego i bieszczadzkiego.
Były to eliminacjami do finału wojewódzkiego. Po zestawieniu wyników z całego województwa przez SZS w Rzeszowie będzie wiadomo, ile szkół w nich wystartuje.
Klasyfikacja końcowa w kategorii dziewcząt:
? I Liceum Ogólnokształcące im. KEN w Sanoku
? II LO Sanok
?I LO Brzozów
?LO Ustrzyki Dolne.
?ZS 2 Sanok
?ZS 5 Sanok
?ZS 3 Sanok
Klasyfikacja końcowa w kategorii chłopców:
? Zespół Szkół Nr 3 w Sanoku
?I LO Sanok
?I LO Brzozów
?ZSB Brzozów
?BZSZ Ustrzyki Dolne
?ZS 2 Sanok
?II LO Sanok
?ZS 5 Sanok
?ZSZ Ustrzyki Dolne
Dziękujemy wszystkim uczniom za ogromne zaangażowanie i walkę o każdy punkt.
Gratulujemy ?zwycięzcom i życzymy kolejnych sukcesów na dalszym szczeblu zawodów.
Zawody zostały zorganizowane przez nauczycieli Zespół Szkół nr 5 im. Ignacego Łukasiewicza w Sanoku.
Podziękowania ? dla uczniów ZS nr 5 za pomoc techniczną zawodów, oraz nauczycielom innych szkół.