20131022 101403W dniu 22 października w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej odbyły się III Targi Edukacji i Pracy zatytułowane "Zatrudnienie moim priorytetem". Klasy kończące edukację w naszej szkole: III LP, III LWS oraz III LG wzięły udział w tym spotkaniu. Targi uświetniła obecność pani rektor PWSZ doc. dr Elżbiety Cipory, burmistrza miasta dr Wojciecha Blecharczyka, starosty sanockiego Sebastiana Niżnika.
Młodzież otrzymała informacje dotyczące wyboru kierunków studiów w naszym regionie. Maturzyści mieli szansę porozmawiać z przedstawicielami podkarpackich uczelni oraz dostali materiały informacyjno-promocyjne.  Wygłoszonych też kilka ciekawych wykładów na temat zapotrzebowania konkretnych zawodów w naszym regionie.