14 DSC09296 w.wasyliszyn1 czerwca 2015r z okazji Dnia Dziecka i Dnia Sportu rozegrany został mecz pomiędzy nauczycielami naszej szkoły a uczniami. Drużyna reprezentantów młodzieży została wyłoniona w wyniku wcześniejszego, bardzo zaciętego turnieju. Skład drużyny to Daniel Czelny kl. 3 Tr, Szymon Czuba kl. 3 Tr, Mateusz Gołda kl. 3 Tr, Patryk Sidorski kl. 2 Tf, Dominika Tymcio kl. 1 Tf i Krystian Tymcio kl. 2 Tf. Nauczycieli reprezentowali: Grzegorz Bednarz, Rafał Dudek, Sabina Dziuba, Daniel Niemczyk, Jerzy Smoliński i Mirosław Sworst. Po zaciętych trzech setach (26:24, 25:16, 25:23) nauczyciele musieli uznać przewagę drużyny młodzieży.

Następnie uczniowie mieli możliwość sprawdzenia się i swojej sprawności w torze szybkościowo-zwinnościowym. Tutaj najlepszy okazał się Krystian Tymcio. Drugi był Mateusz Gołda, a trzecie miejsce zajął Patryk Sidorski.

{simplepopup}

ZS nr 5 w Sanoku
TWÓJ WYBÓR – TWOJA PRZYSZŁOŚĆ

W ROKU SZKOLNYM 2015/2016 PROWADZIMY NABÓR DO:

4 –letniego technikum w zawodzie:

• technik usług fryzjerskich,
  • technik żywienia i usług gastronomicznych,
  • fototechnik,

3- letniej zasadniczej szkoły zawodowej

• w dowolnym, wybranym zawodzie
  • płatna praktyczna nauka zawodu u prywatnych pracodawców

JEŚLI WYBIERZESZ ZAWÓD: