ewelinaW dniu 7 czerwca 2016r. rozdano nagrody w konkursie fotograficznym organizowanym w II LO w Sanoku. Tytuł konkursu „Pod urokiem chwili” zainspirował uczniów naszej szkoły z zawodu fototechnik, do wykonania wspaniałych zdjęć. Wynikiem tego było zajęcie pierwszego miejsca (w kategorii szkół ponadgimnazjalnych) przez uczennicę klasy 3TF: Ewelinę Łuszcz, drugiego miejsca przez ucznia z tej samej klasy: Damiana Wojtanowskiego. Trzy uczennice z klasy 2TF: Sylwia Błaszczak, Malwina Bihun i Joanna Wołkowicz, otrzymały wyróżnienia. Gratulujemy!
Zdjęcia z rozdania nagród wykonały: Ewa Fedak, Aleksandra Patla, Alicja Podraza i Marcelina Tradecka.