zs5n

DSC5927Siódmego grudnia odbył się w naszej szkole charytatywny kiermasz ozdób bożonarodzeniowych. Organizatorem kiermaszu był internat ZS Nr 5. Naszym celem było zebranie środków finansowych na  operację serca dla Gabrysi Kuczmy , podopiecznej fundacji „Czas Nadziei”

W kiermaszu udział wzięli:  Internat ZS Nr 2 w Sanoku, Internat ZS Leśnych w Lesku, Internat ZS Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowosielcach oraz, Gimnazjum nr 1 i Gimnazjum nr 4 oraz ZS Nr 5 w Sanoku.
     Z wielkim zaangażowaniem do akcji włączyli się pedagodzy oraz młodzież internatu, robiąc stroiki, świeczniki, ozdoby na choinkę i kartki świąteczne, a także młodzież ZS Nr 5, która z panią pedagog  przygotowała piękne, bańki, szyszki, kartki i ozdoby na choinkę.

Dzięki hojności odwiedzających poszczególne stoiska kiermaszu, udało nam się zebrać kwotę: 1119,95 zł!

Dziękujemy wszystkim którzy pomogli przygotować kiermasz zwłaszcza pedagogom z internatu młodzieży oraz tym ,którzy kupili  nasze ozdoby ,okazując serce, by wspomóc  serduszko Gabrysi
 Ponownie okazało się że nie brakuje u nas ludzi o wielkiej wrażliwości.

/przyg. M. Hnat/