UPOWSZECHNIANIE REZULTATÓW PROJEKTU „Staże zawodowe w Irlandii - wzmocnienie kompetencji zawodowych uczniów Zespołu Szkół nr 5
w Sanoku”. Projekt numer 2020-1-PL01-KA102-080537 realizowany w ramach programu Erasmus+ .

Działania upowszechniające poprzez propagowanie rezultatów projektu podczas szkoleń prowadzonych przez opiekunów stazystów organizaowanych
w ramach prac Komisji Przedmiotów Zawodowych oraz Komisji Przedmiotów Ogólnokształcących. szkolenia odbyły sie kojelno wterminach 16 oraz 22 listopada 2022r.
Była to fantastyczna okazja do podsumowania efektów projektu oraz podzielenia się spostrzeżeniami i doświadczenimi !