Miło nam poinformować, iż uczennica z naszej szkoły Anna Koryto z klasy III TF będzie brała udział w trzeciej edycji programu „TOP MODEL”. Już wiosną zobaczymy nowe odcinki tego popularnego show.

Ostatni casting odbył się 2 grudnia w Warszawie i grono kandydatek do tytułu „TOP MODEL” zostało zamknięte. Ania znalazła się wśród nich.

W sobotę 15 grudnia gościliśmy w naszej szkole ekipę reporterską ze stacji TVN, która nagrywała krótki reportaż z życia Ani.

Jesteśmy pewni, że uroda, ciekawa osobowość i silna motywacja naszej uczennicy pomogą jej w osiągnięciu sukcesu i realizacji życiowych marzeń. Z naszej strony może liczyć na wsparcie i motywujący doping.