zs5n

img 1 1678170888713Szymon Hostyński, uczeń klasy 2 TZ i zawodnik Sanockiego Klubu Łyżwiarskiego „Górnik” osiąga wielkie sukcesy sportowe. W styczniu w trakcie Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Zimowych Szymon został 
v-ce Mistrzem Polski Juniorów Młodszych w łyżwiarstwie szybkim na 500m.

W dniach 23-24.02 na Arenie Lodowej w Tomaszowie Mazowieckim odbyły się Finałowe Zawody Pucharu Polski kończące sezon startowy w Polsce. Szymon Hostyński, będący jeszcze juniorem młodszym, bezapelacyjnie wygrał rywalizację w Pucharze Polski Seniorów na 500m, jak również zajął V miejsca  na 1000 i 1500m.

Szymon zakwalifikował się również do reprezentacji Polski na prestiżowe zawody Viking Race (Mistrzostwa Europy Dzieci) rozgrywane 10-11.03
w Heerenveen w Holandii.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych!

 

 

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.