Akredytowany projekt staży zagranicznych.
Numer projektu: 2022-1-PL01-KA121-VET-000064815erasmus

336966632 955488655629740 7539728286411938363 nWeekendowe zwiedzanie Chorwacji! 

Po tygodniu praktyk młodzież uczestnicząca w stażu wzięła udział w aktywnościach zorganizowanych prze organizację przyjmującą – Eu Mobility Croatia. Sobotni dzień spędziliśmy na zwiedzaniu Parku Narodowego Krka, który słynie z  przepięknych wodospadów. W drodze powrotnej wstąpiliśmy do malowniczego miasteczka Szybenik
w centralnej części wybrzeża Dalmacji ze starówką wpisana na Listę Światowego dziedzictwa Kulturowego i przyrodniczego UNESCO.

W  niedzielę popłynęliśmy promem na sąsiednią wyspę Brač słynącą z białego wapiennego kamienia. Z takiego kamienia budowane były wszystkie budynki na wyspie oraz w Splicie. Pozbieraliśmy na pięknych plażach muszle i kamienie oraz pospacerowaliśmy w promieniach słońca urokliwymi uliczkami miasteczka Supetar.

Zobacz galerię fotografii  - kliknij czytaj więcej

 

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.