Akredytowany projekt staży zagranicznych.
Numer projektu: 2022-1-PL01-KA121-VET-000064815

D338241510 1686182621818548 1890484618589750694 nrugi tydzień praktyk stażystów w Chorwacji…
Trwa drugi tydzień praktyk zawodowych. Uczniowie są już pewni, że nabycie takiego doświadczenia zawodowego - niezbędnego dziś na rynku pracy – pomaga im w rozwijaniu różnorodnych umiejętności takich jak doskonalenie pracy w zespole, posługiwanie się językiem obcym czy poznanie realnych warunków pracy. Wkładają wiele zaangażowania w wykonywaną pracę co często spotyka się z przychylnością i uznaniem pracodawców. Pozytywne wrażenie i zaangażowanie w to co robią daje im również szanse nawiązania znajomości, które mogą zaowocować w przyszłości stałą współpracą…
Był też dziś czas na relaks, a przy tym i sportową aktywność. Nasz chorwacki opiekun zorganizował dla nas popołudniowe wyjście na pobliską plaże – bawiliśmy się świetnie grając w Picigin – jest to rodzaj plażowej gry piłkarskiej uprawianej głównie w Chorwacji, w której kilku graczy stojąc w kole
w płytkiej wodzie podbija pomiędzy sobą dłonią niewielką piłkę starając się utrzymać ją jak najdłużej w powietrzu…

 

 

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.