Akredytowany projekt staży zagranicznych.

Numer projektu: 2022-1-PL01-KA121-VET-000064815.

 erasmus

337574145 966244461052735 6793648089180434647 n31 osobowa grupa uczniów naszej szkoły w zeszły Piątek zakończyła praktyki zawodowe
w chorwackim Splicie. Wszyscy zgodnie twierdzą, że było to niesamowite doświadczenie nie tylko zawodowe, ale i  kulturowe. Młodzież  poznała wielu nowych, ciekawych ludzi. Po pracy znaleźli jeszcze sporo energii na wspólne zwiedzanie, spacery oraz próbowanie lokalnych przysmaków. Podczas ostatnich spotkań przed wyjazdem do Polski wspólnie dzieliliśmy się opiniami i spostrzeżeniami. Wszyscy uczestnicy programu otrzymali certyfikaty ukończenia praktyk i tym samym zakończyli oficjalnie swoją przygodę z Erasmus+ Chorwacja.

Pomyślny przebieg stażu nie byłby możliwy bez profesjonalizmu i zaangażowania naszego partnera  EU Mobility Croatia oraz jego przedstawicieli.  Podziękowania należą się również nauczycielom ZS5  p. Sabinie Dziubie,  p. Małgorzacie Bączar oraz p. Sylwii Lorenc za opiekę nad młodzieżą podczas pobytu w Splicie.

 

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.