20230428 110452„Najważniejsze we wspomnieniach jest to, żeby mieć się gdzie zatrzymać i tam je wspominać.”

/Terry Pratchett/

W dniu 28 kwietnia odbyło się zakończenie roku szkolnego dla maturzystów. Był to szczególny dzień dla uczniów klas czwartych kształcących się w zawodach: technik usług fryzjerskich, technik fotografii i multimediów oraz technik żywienia i usług gastronomicznych, którzy zakończyli kolejny etap swojego życia - ukończyli szkołę średnią.

Uroczystość ta mała wyjątkowy charakter. Odbyła się akademia z wręczaniem nagród, w obecności rodziców, z uściskami i serdecznymi gestami wychowawców, koleżanek i kolegów. Maturzyści odebrali nagrody książkowe i dyplomy za szczególne osiągnięcia w edukacji. Świadectwo z wyróżnieniem i najwyższą średnią uzyskała uczennica klasy 4TB Paulina Prokop, której rodzice zostali uhonorowani listem gratulacyjnym.

Z pewnością był to dzień szczególny, pełen wrażeń i wspomnień. Mamy nadzieję, że zapadnie on na długo w pamięci tegorocznych absolwentów. Może po latach z „łezką w oku" wspomną tych, którzy tu zostali: troskliwych nauczycieli i wychowawców, młodszych kolegów i koleżanki. Przecież to tutaj zrodziły się wielkie odkrycia, emocje, przyjaźnie i wspaniałe uczucia. To, co do niedawna było obce i nieznane – stawało się zrozumiale, przyjazne i bliskie.

Życzymy Wam powodzenia na egzaminach maturalnych, wiary we własne siły, dobrego wykorzystania zdobytej wiedzy i umiejętności, spokoju i optymizmu. Trzymamy za Was kciuki!!!

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.