ERASMUS+ STAŻE ZAGRANICZNE W ZESPOLE SZKÓŁ NR 5 W SANOKU
Akredytowany projekt staży zagranicznych.
Numer projektu: 2022-1-PL01-KA121-VET-000064815

erasmus

pierwsze zdjecie compressed„ANTYCZNE INSPIRACJE” w Zespole Szkół nr 5 w Sanoku

W dniu 26.04.2023r podczas DNI OTWARTYCH w naszej szkole odbył szkolny konkurs fryzjerski, którego tematem przewodnim były antyczne inspiracje. Pomysł konkursu zrodził się przede wszystkim po to, by młodzież uczestnicząca
w tegorocznym stażu zagranicznym w Chorwacji mogła pochwalić się zdobytymi tam umiejętnościami. DNI OTWARTE szkoły okazały się świetna okazją do zaprezentowania rezultatów stażu wśród młodzieży szkół podstawowych powiatu sanockiego, które gościły w naszej placówce. Antyczne inspiracje miały nawiązywać nie tylko to kultury tego kraju ale odzwierciedlić ją w technikach fryzjerskich.
Rywalizacja konkursowa miała również służyć rozwijaniu uzdolnień oraz zainteresowań w dziedzinie fryzjerstwa, konfrontacji umiejętności zawodowych oraz rozwijaniu kreatywności zawodowej wśród młodzieży z klas fryzjerskich.
W zmaganiach konkursowych wzięło udział 14 uczestniczek. Poziom konkursu był wysoki. Fryzura inspirowana pejzażami, obiektami budowlanymi, kulturą i sztuką Chorwacji okazała się nie lada wyzwaniem dla uczestników - efekty pracy dziewcząt były jednak zdumiewające, możecie podziwiać je na poniższych zdjęciach.

Poniżej prezentujemy wyniki konkursu oraz fotografie fryzur i stylizacji konkursowych.

I MIEJSCE Kamila Woźniak kl. 4TFN
II MIESJCE Klaudia Żurat kl. 3TF ,
III MIEJSCE Magdalena Moskal kl. 4TFN
Dodatkowo przyznane zostało wyróżnienie dla Soniya Bylinksaya z kl. IIITF

Wszyscy zwycięzcy  i wyróżnieni otrzymali dyplomy oraz atrakcyjne nagrody.
Serdecznie gratulujemy autorkom fryzur konkursowych, które wyróżniały się dużą pomysłowością, oryginalnością oraz wyczuciem stylu i estetyki.
Życzymy dalszych sukcesów!

 

 

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.