zdjecie3W dn. 4 maja 2023r, w sali herbowej Urzędu Miasta w Sanoku odbył się konkurs ekonomiczny dla uczniów szkół ponadpodstawowych.

Organizatorem konkursu było Stowarzyszenie Przedsiębiorców i   Rolników SWOJAK z Sanoka, które realizuje   program „Popularyzacja wiedzy ekonomicznej pośród uczniów szkół średnich w Sanoku”. Partnerem projektu jest Narodowy Bank Polski. W ramach tego projektu, prezes SPiR ,
p. Karol Skorek wystąpił w klasach 2TB i 2TF z  wykładem oraz przekazał uczniom materiały edukacyjne. 

W konkursie wzięło udział 30 uczniów sanockich liceów i techników. Naszą szkołę reprezentowało 10 uczniów pod opieką p. Małgorzaty Lewek.
Uczestnicy indywidualnie rozwiązywali test składający się z 25 pytań zamkniętych i 3 pytań otwartych. Miło nam poinformować, że wśród laureatów konkursu znalazła się nasza uczennica – Daria Morawa z kl. 2TF, która zajęła III miejsce.

Rozdanie nagród laureatom (III miejsce to bon podarunkowy o wartości 500 zł) oraz   dyplomów uczestnikom konkursu odbędzie się 27 maja, podczas konferencji naukowej na   PWSZ  w  Sanoku, na którą organizatorzy zapraszają wszystkich uczestników konkursu wraz z rodzicami i szkolnymi opiekunami.

Serdecznie gratulujemy Darii i życzymy dalszych sukcesów.

 

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.