351002461 943105713663531 2439347614888978789 n
W dniu 2023-06-01 o godzinie 11.00 w Sanockim Domu Kultury miał miejsce wernisaż trzeciej edycji "Zainspirowani" będący wspólnym przedsięwzięciem Zespołu Szkół nr 5 w Sanoku i Policealnego Studium Animatorów Kultury w Krośnie. Inspiracją do prac młodych twórców wciąż były zdjęcia pana Władysława Szulca. Młodzież do wzięcia udziału w kwalifikacjach prac do wystawy motywowali Lucyna Żak i Witold Wasyliszyn.
Pomysły na zdjęcia były realizowane nie tylko w najbliższym otoczeniu. Nasi uczniowie klasy trzeciej realizowali je także w czasie tegorocznego stażu zagranicznego w Chorwacji w ramach projektu ERAZMUS+.
W ramach konkursu na wystawę zakwalifikowali się swoimi zdjęciami uczniowie:
Karina Dziepak,
Daniil Halchenko,
Julia Jakubowska,
Joanna Juszczak,
Weronika Kłodowska,
Weronika Latusek,
Olivia Misztal,
Daria Morawa,
Oliwia Sokołowska,
Amelia Suwała,
Julia Ślazyk,
Julia Świder,
Gabriela Targowska,
Diana Zabłotny,
Wiktoria Zarzyczna.
Grutulujemy!
Prace (w formacie 50x70cm) wszystkich uczestników wystawy są eksponowane w galerii SDK do 10 czerwca 2023 r. Zachęcamy do obejrzenia. 

 

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.