Fryzura - piękno natury Zespół Szkół nr 5 - Technik usług fryzjerskichPiękna pogoda nastraja do spacerów, wycieczek rowerowych czy dłuższych zorganizowanych podróży dających możliwość obcowania z przyrodą. Uczennice klasy I TB nie pozostały także obojętne urokowi natury i stworzyły całościowe stylizacje łączące fryzurę, makijaż i kreację z akcentami kojarzącymi się niezaprzeczalnie z niezwykłością flory.
W celu udokumentowania pracy, podkreślenia charakteru kompozycji fryzjerskich, nadania autentyczności uzyskanym efektom oraz wprowadzenia w rzeczywiste bogactwo świata roślin zaproponowano przyszłym adeptom fryzjerstwa sesję zdjęciową w plenerze.
Zachęcamy zatem do obejrzenia kolekcji zdjęć stylizacji fryzjerskich inspirowanych przyrodą wykonanych  przez uczennice klasy I TB.

 

 

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.