zs5n

Egzamin z matematyki w części pisemnej na poziomie podstawowym odbędzie się 22 sierpnia 2023 r. (wtorek) o godzinie 9.00. w sali 02.
Zbiórka dla zdających – godz. 8.15
Egzamin zostanie przeprowadzony z zachowaniem wszystkich zasad obowiązujących w maju 2023.
Obowiązują przybory i dokumenty takie jak w sesji majowej.
Wyniki egzaminu oraz świadectwa dojrzałości będą do odbioru w szkołach 8 września 2023 r.
Egzamin w terminie poprawkowym nie podlega opłacie.

 

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.