14 DSC 0330W Sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 5 w Sanoku odbyła się uroczystość która była poświęcona wręczeniu stypendiów ufundowanych przez Powiat Sanocki. 
Zaczęło się od powitalnego wystąpienia Dyrektora szkoły, następnie głos zabrał Starosta Sanocki który przemówił do zgromadzonych,  swojej przemowie podkreślił że stypendia są nie tylko nagrodą za wysiłek ale również oznaką uznania dla ciężkiej pracy zaangażowania i talentu uczniów. 
Po przemówieniach nadszedł moment na który wszyscy czekali - wręczenie stypendiów. Dyrektor szkoły ogłosił kolejno nazwiska uczniów którzy zostali uhonorowani nagrodą. 
Zapraszamy do galerii zdjęć wykonanych przez Weronikę Latusek (klasa 3 tf- technik fotografii i multimediów)

 

 

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.