zs5n

384766885 736739231799417 5187059698940796744 nW czwartek 29 września dziewczyny z Internatu ZS nr 5 zorganizowały dla chłopców niespodziankę z okazji Dnia Chłopaka. Pod pretekstem obowiązkowego apelu do szkolnej stołówki, wstawili się wszyscy mieszkańcy Internatu. Dziewczyny wraz z wychowawczyniami przygotowały dla wszystkich chłopców – uczniów i opiekunów drobne upominki. Było sympatycznie z lekkim poczuciem humoru.
Pamiętajcie, 30 września jest datą, której nie można przegapić i zarazem niepowtarzalną okazją, żeby złożyć wyjątkowe życzenia na Dzień Chłopaka.
Z okazji Dnia Chłopaka życzymy wszystkim Panom – zarówno tym większym, jak i tym mniejszych wszystkiego, co najlepsze i najpiękniejsze.

 

 

 

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.