UWAGA ! ROZPOCZĄŁ SIĘ KOLEJNY PROJEKT  W NASZEJ SZKOLE! 

PL Dofinansowane przez Unię Europejską PANTONE

STAŻE ZAWODOWE W CHORWACJI !

Ruszył właśnie nowy projekt współfinansowany przez Unię Europejską Weźmie w nim udział  30 uczniów klas trzecich technikum. Projekt realizowany jest we  współpracy z firmą  EU Mobility Croatia.

Głównym celem projektu jest efektywny rozwój zawodowy młodzieży. Staż organizowany w ramach projektu umożliwi doskonalenie umiejętności zawodowych oraz interpersonalnych, zdobycie oraz poszerzenie doświadczeń zawodowych. Nie możemy zapomnieć  także o aspekcie kulturowym wyjazdu, uczestnicy projektu będą mieli okazję poznać Chorwację, podczas organizowanych tam wycieczek kulturoznawczych. 

W PROJEKCIE STOSOWANE SĄ PODSTAWOWE STANDARDY JAKOŚCI ERASMUSA:

  • WŁĄCZANIE I RÓŻNORODNOŚĆ
  • RÓWNOWAGA EKOLOGICZNA I ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA ŚRODOWISKO
  • EDUKACJA CYFROWA
  • UCZESTNICTWO W SIECI ERASMUS+

Okres stażu zostanie wliczony do praktyki zawodowej. Przed wyjazdem Uczniowie wezmą udział w zajęciach szkoleniowych. 

Wszyscy uczestnicy projektu otrzymają certyfikaty oraz dokumenty Europass Mobilność potwierdzające odbycie stażu!

By wziąć udział w projekcie należy do 23 listopada 2023 r. złożyć wypełniony formularz w wersji kolorowej (w załączeniu) – odpowiednio dla uczniów  pełnoletnich lub  niepełnoletnich!

Następnie odbędzie się proces rekrutacji zgodnie z
regulaminem, który jest w załączniku ( proszę obowiązkowo się z nim zapoznać). Lista osób zakwalifikowanych do projektu zostanie ogłoszona po zakończeniu rekrutacji. Liczba miejsc jest ograniczona!                                                        

Zainteresowanych udziałem w projekcie prosimy
o zgłaszanie się do p. Sylwii Lorenc (pokój 104).

Wszelkie informacje dotyczące stażu będą przekazywane na bieżąco.

 

Formularz zgłoszeniowy_niepełnoletni

Formularz zgłoszeniowy_pełnoletni

Regulamin rekrutacji 

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.