Zdjęcie uczennic z Zespołu Szkół nr 5 w Sanoku biorących udział w zawodachDnia 12 października na sanockich Błoniach przy pięknej, jesiennej pogodzie odbyła się powiatowa licealiada w sztafetowych biegach przełajowych. Naszą szkołę reprezentowały zarówno drużyny dziewcząt jak i chłopców zdobywając V miejsca. Dziewczęta startowały w składzie: Marlena Delimat kl. 3 TB, Zuzanna Kusiak kl. 2 TB, Daria Żaczek kl. 2 TB, Oliwia Ciotucha kl. 2 TB, Julia Maszczak kl. 2 TB, Wiktoria Łożańska kl. 3 TB, Sonia Gęgotek kl. 1 TZ (rez.), Milena Grzybowska kl. 3 TB (rez.), Hanna Kowalska kl. 2 TB (rez.) Gabriela Misztak kl. 2 W (rez.) i Wiktoria Wolfram kl. 3 TB (rez.). Natomiast drużyna chłopców to: Michał Łabaj kl. 5 TBN, Jakub Drozd kl. 2 TB, Dariusz Lazar kl. 3 TB, Dawid Przybylski kl. 1 W, Wojciech Kogut kl. 2 TB, Adrian Sychowicz kl. 3A i Dominik Karpa kl. 1 A (rez.).

 

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.