Sala gimnastyczna ZS 5 Sanok. Zawodnicy siatkówki. W dniach 17-18 i 23 października 2023 r. na hali Zespół Szkół nr 5 im. Ignacego Łukasiewicza w Sanoku odbył się III Turniej Internatu Piłki Siatkowej.

Głównym celem turnieju, była integracja mieszkańców Internat Zespołu Szkół nr 5 w Sanoku, aktywne spędzanie czasu wolnego, umożliwienie rywalizacji sportowej.

Zaproszenie do rywalizacji otrzymali wszyscy mieszkańcy Internatu przy ZS nr 5 w Sanoku. Ostatecznie w zawodach wzięło udział 7 drużyn mieszanych, w każdej musiała grać przynajmniej 1 dziewczyna. W pierwszych dwóch dniach odbyła się faza grupowa, w której wyłonione zostały 4 najlepsze drużyny, a w trzecim dniu, faza finałowa.

Podczas wszystkich meczy panowała zacięta rywalizacja, walka o każdą piłkę, ale zawsze w duchu fair play.

Po wyrównanej walce ostatecznie w tie-breaku I miejsce zajęła DRUŻYNA G w składzie: Dariusz Lazar (kapitan), Amelia Jakielaszek, Bernadeta Wróbel, Mateusz Herka, Tomasz Rabka, Piotr Buczek.

II miejsce: DRUŻYNA B w składzie: Igor Żydek (kapitan), Julia Dołżycka, Nikola Petryszak, Miłosz Jucha, Karol Wronowski, Stanisław Olechowski

 III miejsce: DRUŻYNA F w składzie: Adrian Niemiec (kapitan), Joanna Kowalczyk, Szymon Wronowski, Eryk Wronowski, Jakub Słota, Mikołaj Kędziora.

 Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Mateusz Herka

 Wyniki fazy finałowej:

Drużyna G – Drużyna C 2:1 (20:25, 25:14, 15:9).

Drużyna B – Drużyna F 2:0 (26:24, 25:21)

Mecz o brązowy medal:

Drużyna F – Drużyna C 2:0 (25:9, 25:23)

Mecz finałowy:

Drużyna G – Drużyna B 2:1 (25:20, 25:27, 15:8)          

Zwycięzcom gratulujemy, wszystkim zawodnikom dziękujemy za sportową rywalizację i przede wszystkim siatkarską zabawę. Dziękujemy wychowawcom Internatu Marcie Tarnawczyk, Marcinowi Ćwikle i Krzysztofowi Salamakowi za organizację Turnieju, a Pani dyrektor Marzenie Niemczyk za medale i słodki upominek.

Podziękowania kierujemy również uczniom za pomoc techniczną i sędziowską.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.