Szkolenie warsztatowe z zakresu koloryzacji włosów
"Witaj w Matrix"
 398616329 764667389006601 6419388218996324205 n
Szkolenie dla naszych uczniów z klasy 3TB oraz 4TF odbyło się w Studio Szkoleniowym Akademia Rozwoju AFK w Gorlicach. Składało się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej. W pierwszej części uczennice mogły zapoznać się z zasadami koloryzacji, nauczyć się korzystać z czytnika kolorów, prowadzić konsultację z klientem oraz poznać produkty firmy Matrix. Podczas części praktycznej uczestnicy szkolenia pracowali warsztatowo, wykonując pod okiem doświadczonego edukatora różnego rodzaju koloryzacje.
Dziękujemy serdecznie 👉Pani Agacie Rataj za ciekawie i profesjonalnie przeprowadzone szkolenie.
 
 
 
We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.