zs5n

Zawodniczki biorące udział w zawodachDSC 0217

Dnia 17 listopada 2023 r. odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym. W zawodach startowało 9 dziewcząt i 12 chłopców. Po zaciekłej rywalizacji wyłoniono zwycięzców, którzy będą reprezentować szkołę na zawodach powiatowych.

Klasyfikacja dziewcząt:

          I Bernadeta Wróbel kl.2 TF

         II – Gabriela Misztak kl. 2 W

         III – Nikola Gancarczyk kl. 4 TF

Klasyfikacja chłopców:

        I – Dawid Przybylski kl. 1 W

       II – Krzysztof Ozubko kl. 3 W

       III – Dawid Fic kl. 4 TB

Organizatorzy zawodów: Małgorzata Bączar, Ewa Bocoń, Renata Grześków, Daniel Niemczyk, Krzysztof Salamak i Witold Koza.

Dziękujemy za oprawę fotograficzną Marlenie Wąsowskiej i za sędziowanie: Sebastianowi Oliwko, Michałowi Łabaj, Adrianowi Szuleckiemu i Karolowi Wronowskiemu.

 

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.