zs5n

403983605 769855005154506 6115144837343383826 nW dniu dzisiejszym miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego "Fotografowanie moją pasją" i otwarcie wystawy pokonkursowej. W konkursie wzięło udział 60 uczestników, którzy oddali w sumie 152 prace. Uczennice naszej szkoły z zawodu technik fotografii i multimediów zdobyły w temacie "Człowiek i różne przejawy jego życia":
Amelia Jakielaszek - I miejsce;
Daria Morawa - III miejsce;
Julia Wicher - wyróżnienie;
w temacie "Natura i krajobraz":
Joanna Juszczak - II miejsce;
Daria Morawa - wyróżnienie.
Daria Morawa zdobyła także indywidualną nagrodę członka jury za swoje trzecie zdjęcie.
Na wystawę zakwalifikowało się także zdjęcie uczennicy Diany Zabłotny.
Wszystkim wyróżnionym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Wystawę można oglądać w ODK Puchatek, ul. Traugutta 9 w Sanoku do 7 grudnia 2023 r. 
We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.