zs5n

Drużyna Zespołu Szkół nr 5 w Sanoku20 grudnia w I Liceum Ogólnokształcącym w Sanoku odbyły się zawody powiatowe drużynowej Licealiady w tenisie stołowym. Naszą szkołę reprezentowali: Dawid Przybylski kl. 1 W, Krzysztof Ozubko kl. 3 A, Norbert Witek kl. 3 TF, Bernadeta Wróbel kl. 2 TF,
Gabriela Misztak kl. 2 W, Nikola Gancarczyk kl. 4 TF i Oliwia Capar kl. 4 TF.
Chłopcy zajęli IV miejsce, natomiast dziewczęta po wygranych meczach z I LO i  ZS1 zajęły I miejsce i będą reprezentować naszą szkołę w zawodach rejonowych. Gratulujemy!

 

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.