zs5n

Uczniowie ZS 5 Sanok na tle napisu Mediateka Sanok18 stycznia 2024 roku klasy 3TZ i 3W pod opieką wychowawców udały się na wycieczkę do Mediateki, Strefy Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności SOWA w Sanoku, przy ul. Lipińskiego 63.

W trakcie zajęć mogliśmy obejrzeć  zgromadzone eksponaty muzeum oraz samodzielnie przeprowadzić eksperymenty z dziedziny fizyki i chemii. Wyzwania logiczne i konstrukcyjne sprawdziły nasza wiedzę i umiejętności manualne oraz skłoniły do kreatywnego działania.

Mamy nadzieję odwiedzić to miejsce raz jeszcze, szczególnie że w najbliższych miesiącach zostanie otwarta Strefa Gier Retro z kolekcją ,,zabytkowych’’, ale wciąż działających komputerów. 

 

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.