zs5n

Szymon Hostyński, uczeń klasy 3 TZ, panczenistaSzymon Hostyński, uczeń klasy 3 TZ jako jeden z czterech polskich panczenistów i panczenistek reprezentuje Polskę  w IV Zimowych  Młodzieżowych Igrzyskach Olimpijskich w Gangwon w Korei Poludniowej.

Jest to najważniejsza zimowa impreza sportowa czterolecia dla zawodników poniżej 18. roku życia.

IV Zimowe Młodzieżowe Igrzyska Olimpijskie potrwają do 1 lutego.  1900 sportowców z 78 krajów świata rywalizuje  w 15 dyscyplinach i 81 konkurencjach.

Szymon w poniedziałek 22 stycznia, startował na 500 metrów i zajął bardzo dobre VII miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.